Przegląd IQ Option

Czy to legalne czy oszustwo?

Jeśli jesteś purist, który preferuje funkcjonalność nad formą, jesteś na leczeniu i tym razem. IQ Option jest zdecydowanie najlepszy broker w dowolnym miejscu dla ludzi, którzy szukasz prostego broker, że nie tylko to, czego od niego oczekujesz, bez zbędnych funkcji, które są po prostu wykorzystywane do zwabić klientów. I jeszcze nie sądził IQ Option Sprawdź tutaj. To nie jest nowy broker próbuje przekonać przedsiębiorców poprzez bycie innym od reszty. W rzeczywistości firma, która powstała w 2008 roku jednego spośród pierwszego binarnym przedsiębiorstwa handlowego istnieć.

Jak na razie firma nie akceptuje kupcy ze Stanów Zjednoczonych ze względu na przepisy rządowe. Więc jeśli jesteś początkujący przedsiębiorca opcje binarne poszukuje wiarygodnego pośrednika, i jesteś spoza USA, proszę czytać dalej.

IQ Option handlu widok z lotu ptaka

IQ Option: Wpłaty i wypłaty

Minimalny depozyt dla pobierana przez Spółkę po $ 200 jest na równi ze standardem branżowym i nie jest to rzeczywiście wielki problem, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że firma oferuje swoim handlowców aż o 95% w deklaracji dla wygranej handlu, przejdź do tej strony. Boh deposts i wypłaty mogą być wykonane za pośrednictwem wielu kanałów za pomocą karty kredytowej, e-portfel, przewody, a nawet Skrillex co jest dużym plusem. Jednak trzeba uiścić opłatę w wysokości 15 euro w przypadku chcesz za pośrednictwem przewodów.

FUNKCJONALNOŚĆ nad formą:

Jak już wspomniano IQ Option preferuje funkcjonalność nad formą i to widać ich bazie 100% internetowa platforma i prosty interfejs gołe kości. Co masz z tej firmy jest legit broker, który daje ci co twierdzą oni, a oni nie twierdzą dużo w przeciwieństwie do swoich konkurentów. Jest to jeden z powodów, teraz firma udało się pozostać przy życiu przez te wszystkie lata, pomimo tysięcy nowych pośredników w istnieniu każdego roku.

CECHY:

Z IQ Option, masz do wyboru ponad 91 aktywów łącznie 58 akcje, indeksy 19 i ponad 4 towarów. Spółka nie przewiduje One Touch, Granica lub inne opcje, które wydaje każda firma do zaoferowania; że zamiast oferować w ciągu dnia i 60 sekund handlu, które uważają za ich fundamentem i biznes są pionierem.

REGULACJA:

Gdy szukasz pośrednika należy zawsze rozpocząć od sprawdzenia, czy firma jest firmą odpowiednio uregulowane, a także wziąć pod uwagę wiarygodność organu regulacji. Na przykład, CySEC jest najpopularniejszym i najbardziej zaufanym regulator, jeśli chodzi o opcje binarne handlu. IQ Option jest CySEC i CIF regulowane biznesu oznacza, że nie masz nic się martwić o pieniądze kradzieży z wami przez spółkę.

OPINIE:

IQ Option ma bardzo dobrą reputację wśród społeczności przedsiębiorcy i jeśli przeczytać szanowanych forach internetowych, można zobaczyć na własne oczy, jak tysiące ludzi skorzystało z ich usług i są wdzięczni za to.

IQ Option spełnia wszystkie wymagania bardzo dobrze być uważany za najlepszy broker na rynku. Jak wspomniałem na samym początku, to jest dla bardziej poważnego przedsiębiorcę, który nie ma nic wspólnego z wymyślnych sztuczek i zamiast pójść na praktyczność. Czy w obrocie z IQ Option? Proszę podzielić się swoimi doświadczeniami ze światem.