Mój szósty i ostatni miesiąc SizeGenetics

powiększenie penisa

Wreszcie po sześciu długich miesiącach udało mi się wziąć to SizeGenetics Extender od mojego penisa po raz ostatni! Nie muszę się martwić o noszenie SizeGenetics już! będę mógł spać na brzuchu ponownie bez squishing mojego penisa czy coś. Melanie będzie teraz przestań drażnić mi o to, co nazywa moja “penis plantator” i mogę po prostu zrobić swoje codzienne czynności, nie martwiąc się o przedłużacza SizeGenetics. Chyba muszę powiedzieć, że naprawdę nie przyzwyczaiła się do niego po sześciu miesiącach, to znaczy, że jestem w stanie zrobić wszystko, co z nim dalej na stronie internetowej: http://www.lovetoy-experten.de.

Co się stało z moim penisem był po prostu świetny. Ja po prostu nie rosną na cal, ale mój penis stał już na 2 i 4/17 cala! To tylko fricking niesamowite! Wszystko to sceptycyzm miałem sześć miesięcy temu o programie SizeGenetics Extender teraz zniknął, ponieważ począwszy od 7 cali do niesamowite 8 i 4/17 cala nie jest żart. Myślę, że jestem bardzo zadowolony z wyniku, ale nie zamierzam próbować mój penis dłużej. Mój penis wzrosła tylko 10/17 cala w obwodzie, ale jestem bardzo zadowolony z wyniku na www.lovetoy-experten.de.

Przestałem robić ćwiczenia jednak także mam zamiar dalej z pigułek, są niczym innym jak niesamowite dla mnie ze zwiększonym poziomem odzysku i moje libido po prostu jest tak silny, jak kiedy byłem 20. Myślę, że mam za mało kolejne 3 miesiące i tak. Idąc z programu SizeGenetics przez okres sześciu miesięcy jest już dość osiągnięciem dla mnie sprawdź stronę internetową: lovetoy-experten.de. Pozostając na coś przez tak długi czas nie jest tak naprawdę to, co zwykle robią. Powiem, że stopniowe podwyżki na pewno pomógł mi utrzymać kurs. Jestem teraz szczęśliwy po tym jak spędził 400 $ na program SizeGenetics ponad sześć miesięcy temu, bym płatnego 5 razy, że dla zysku cala w mgnieniu oka.

Czy ćwiczenia Jelqing Pomoc?

W jelquing ćwiczenia były częścią programu, który naprawdę wkurzony mnie. Dwa miesiące po tym, jak był do programu, zacząłem nienawidzić ćwiczenia, ale nie mogłam przestać, bo obiecałam sobie, aby zakończyć program, nie wiem co. Ćwiczenia te nudzi mnie na śmierć i pomyślałem w pierwszej chwili, że te ćwiczenia były bezużyteczne – że rozciąganie skóry na mojego penisa nie zrobił nic w mojej opinii.

Ale teraz myślę, że ci, ciągnięcie i szarpie naprawdę się opłaciło. Myślę, że cały program SizeGenetics prowadził mój penis być 2 i 4/17 cala dłużej. Naprawdę nie mogę narzekać. Ja nie zamierzam korzystać z SizeGenetics już w tej chwili, ale w przyszłości może po prostu przygotuj się na kolejne 7 miesiącu znowu sobie przedłużacz. Jeśli zdecydujesz się na to jednak, chciałbym jeszcze zrobić dokładnie to, co program SizeGenetics zaleca włączenie wszystkich tych nudnych ćwiczeń.

Ostatnie słowa dla mojego SizeGenetics ostatnim miesiącu

Program SizeGenetics nie jest dla kogoś, kto nie może czekać na jego penisa, aby uzyskać większy w czasie. One naprawdę musi mieć cierpliwość w użyciu SizeGenetics Extender. Zajęło mi to trzy miesiące wcześniej widziałem żadnej realnej zmiany w długości, która była na tyle istotne dla mnie, że mój penis był coraz dłużej. Ale od samego początku, zauważyłem, że mój penis był meatier, cięższe i pigułki pomógł z czym trudniej i zwiększając mój popęd płciowy, chociaż pomiary naprawdę nie zgodzić.