Zakłady sportowe: Jak wygrać zakład i zarabiać pieniądze

zakłady sportowe : Jak zabezpieczyć zakład

dla gwarantowanej przewodnika pysk A zabezpieczeniu rynki bezwarunkowe w sporcie bettingBy Dafni Serdari 18 maj 2015

Zakłady sportowe – Ze świata finansów do gier w kasynie, hedging jest kluczowa strategia stosowana w całej rozciągłości przez profesjonalnych gracza jako środek ograniczania ryzyka i zabezpieczenie wygraną odwiedzić tę stronę: http://www.pariurisportive24.com/. Oto jak korzystać z zabezpieczającymi w bezwarunkowych sportowych rynkach zakładów zabezpieczyć zyski.

Przewidywanie zwycięzcę wprost w przyszłym rynku nie jest łatwe. Nawet w przypadkach wyraźnego faworyta na tej stronie: www.pariurisportive24.com, jak Djokovic wygra ATP French Open 2015, zakłady na lidera rynku wymaga uruchamiania znaczną ilość bankrolla na czas trwania turnieju, na wysokie ryzyko oraz stosunkowo niewielką nagrodę. Nieładny? Tak myślałem.

Zamiast patrząc wprost na identyfikacji zwycięzcy konkursu, w tym artykule wyjaśniono, w jaki sposób można zarobić w bezwarunkowych rynkach jeszcze przed konkurencja jest na za pomocą strategii zabezpieczającej na stronie internetowej: pariurisportive24.com .

zakłady sportowe

Zabezpieczenie gwarantuje zyski

Koncepcja zakładów zabezpieczeń polega na umieszczeniu zakłady na inny wynik, lub wyniki, kolejne do oryginalnego zakładu w celu stworzenia sytuacji, w której nie jest gwarantowany zysk, niezależnie od tego, czy oryginalny zakład wygrywa lub przegrywa.

Dla tych, którzy znają zakładów arbitrażu, który obejmuje również umieszczenie dwóch lub więcej zakładów na różnych wyników dla gwarantowanych zysków, istnieje zasadnicza różnica między tymi dwoma strategiami. Celem arbitrażu jest dostrzec rozbieżności między kursów oferowanych przez różnych bukmacherów i stawiać zakłady na wszystkich możliwych wyników się odpowiednio.

Zabezpieczających, z drugiej strony, opiera się na wykorzystaniu zmian w sytuacji i wymaga tylko jednego konta, najlepiej z bukmacherem, który powita zwycięzców jak Pinnacle Sports. Oto dlaczego przyjmujemy zwycięzców.

Za dobre by było prawdziwe? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by zyski z zabezpieczenia wraz z przykładami.

Hedging w praktyce

Hedging zakład na zwycięzcę turnieju tenisowego jest jedną z najczęstszych zastosowań strategii zakładów zabezpieczeń. Przed użyciem go jednak, należy zrozumieć, co to ma za strategię, by odnieść sukces. Weźmy przykład WTA Wimbledon 2014.

Hedging polega na umieszczeniu zakłady na różnych wyników w celu zapewnienia gwarantowanego zysku, niezależnie od tego, czy oryginalny zakład wygrywa lub przegrywa.

Garbiñe Muguruza, Hiszpan, który nie wyszedł poza drugiej rundzie w swoich dwóch poprzednich wizyt w All England Club, zaskoczył wszystkich, kiedy udało jej się wysyłką Radwanska i wygraj miejsce w swoim pierwszym w historii Grand Slam finale Serena Williams.

Zawrotnej kariery z 32-latek był jednak prawie znikąd. Muguruza pokonała Williams dłoń w drugiej rundzie na Roland Garros w poprzednim roku i udał się do Wimbledonu idealnie pasować. Na rynkach, jednak nie udało się zobaczyć gwiazdę w zakresie wytwarzania, z linią otwierającego Pinnacle Sports dla Muguruza zdobyć tytuł na 32.22.

Powiedzmy, ze względu na ten przykład, że postawił zakład w wysokości £ 2 na Muguruza wygrać Wimbledon na kursie otwarcia. To nie daje zwrot w wysokości £ 30, jeżeli wygrała turniej. Jako Hiszpan postępowała z rundy na rundę i dotarł do finału przeciwko numer 2, kursy dla Williams, aby wygrać ostateczną (a tym samym turnieju) były na 3,66, zapewniając doskonałą okazję do blokowania zysków niezależnie od końcowego wyniku.